Hakkımızda

Vizyonumuz
2007 yılında kurulan Ece Harita ve Mühendislik Müteahhitlik olarak, Harita Mühendisliğinin teknolojik tüm imkanlarını kullanarak, gerek inşaat sektöründe gerekse belediye uygulamalarına kadar olan safhaların en başında yer alan, Harita ,Mühendislik, Müteahhitlik hizmetini verme amacını taşımaktadır.

Bu amaçla şirketimiz, donanımını ve kadrosunu daima zengin tutmayı hedeflemiştir. Kuruluşundan bu yana daima teknolojik yenilikleri ve mesleki alandaki gelişmeleri takip etmiş ve müşterilerine iyi ve kaliteli hizmet verme amacını taşımıştır.

Misyonumuz
Mühendislik etiğine bağlı kalarak, Ece Harita, projelerde takım ruhu içinde çalışıp, en kaliteli hizmeti verip, bunun devamlılığını sağlamaktır. Bu bağlamda kalite ve güven anlayışımızla akla gelen ilk şirketler arasında yer almaktır.

Şirketimiz, çağın gereklerine uygun olarak kaliteli hizmet, doğru ve güvenilir veri üretme konusunda bu güne kadar göstermiş olduğumuz titizliğimizi devam ettirerek daha ileriyi hedefleyeceğiz.

Kalite Yönetimimiz
Hizmet alanlarımızda, yurt içi ve yurt dışı projelerde müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde kaliteli hizmet sunmaktır. Bu bakış açımız, gelişen teknolojiyi takip ederek alt yapımıza entegre edip uluslar arası standartlarda mühendislik hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Şirketimiz hizmet alanlarımızla ilgili verilerin toplanması amacı ile noktasal konum belirlemedeki veri ihtiyacını 2 mm hassasiyet ile reflektörlü-reflektörsüz olarak mesafe ve açı ölçme (TOTAL STATION) ve GPS ile, en ileri değerlendirme donanımlarını kullanmak suretiyle sağlamaktadır. Elde edilen ham veriler büro ortamında yine en son teknolojik gelişmelerin ışığında yenilenen yazılım ve donanım desteği ile bilgi işlem otomasyonu kullanılmak suretiyle, hem zamandan tasarruf etmekte, hem de sayısal, sağlıklı, güncel ve ulaşılabilir altlıklar üretmektedir.